Fotodental to niezależna pracownia RTG. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania, niezbędne przy profesjonalnym leczeniu.

Wykonujemy specjalistyczne stomatologiczne i laryngologiczne zdjęcia rentgenowskie: zębowe, cefalometryczne, pantomograficzne w obrazowaniu 2D oraz 3D (tomografia komputerowa). Pracujemy na bardzo wysokiej jakości sprzęcie Carestream by KODAK. Wynik badania jest wydawany na płycie CD lub pendrivie, na których znajdą Państwo również system do przeglądania i obróbki zdjęć w języku polskim.

W naszym wejherowskim oddziale wykonać można badania densytometryczne na nowoczesnym sprzęcie Osteosys Dexxum T posiadający dostęp do bazy badań pediatrycznych, a więc mogącym podawać nieprzekłamane wyniki pomiarów dla pacjentów od 5 lat wzwyż.

Spełniamy najostrzejsze polskie i europejskie normy jakości i bezpieczeństwa. Urządzenia i materiały medyczne będące na wyposażeniu naszej pracowni posiadają wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty zezwalające na stosowanie w radiologii. Używając najnowocześniejszej aparatury możemy zagwarantować minimalną, niezbędną dawkę promieniowania rentgenowskiego.

Aby zapewnić Państwu najlepszą obsługę, kładziemy szczególny nacisk na szkolenie personelu, a co za tym idzie wysoką jakość diagnostyczną wykonywanych w naszej pracowni badań.

Serdecznie zapraszamy do naszych pracowni zlokalizowanych w Gdyni, Rumi i Wejherowie.

Z usług pracowni rentgenowskich korzystają pacjenci z Wejherowa, Pucka, Władysławowa, Redy, Rumi, Lęborka, Luzina, Strzebielina, Krokowej, Gniewina, Choczewa, Kosakowa, Lini, Łęczyc, Szemudu, Wierzchucina, Żelistrzewa oraz miast półwyspu Jastarni, Juraty aż po Hel, ale także mieszkańcy takich miejscowości jak Gdynia, Chwarzno, Wiczlino, Sopot, Gdańsk Osowa, Chwaszczyno, Kielno, Miszewo, Koleczkowo, Łężyce, Banino, Rębiechowo, Przodkowo Bojano, Żukowo, Tuchom.