Fotodental to niezależna pracownia RTG. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania, niezbędne przy profesjonalnym leczeniu zębów.

Wykonujemy specjalistyczne stomatologiczne zdjęcia rentgenowskie: zębowe, zgryzowe, cefalometryczne, pantomograficzne w obrazowaniu 2D oraz 3D (tomografia komputerowa).

Pracujemy na bardzo wysokiej jakości sprzęcie Carestream by KODAK. Wynik badania jest wydawany na płycie CD, na której znajdą Państwo również system do przeglądania i obróbki zdjęć w języku polskim. Spełniamy najostrzejsze polskie i europejskie normy jakości i bezpieczeństwa. Urządzenia i materiały medyczne będące na wyposażeniu naszej pracowni posiadają wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty zezwalające na stosowanie w radiologii. Używając najnowocześniejszej aparatury możemy zagwarantować minimalną, niezbędną dawkę promieniowania rentgenowskiego.

Aby zapewnić Państwu najlepszą obsługę, kładziemy szczególny nacisk na szkolenie personelu, a co za tym idzie wysoką jakość diagnostyczną wykonywanych w naszej firmie zdjęć.

Serdecznie zapraszamy do naszej pracowni zlokalizowanej w centrum Rumi,
przy ul. Dąbrowskiego 14 (II piętro) od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00 – 19:00.